Schody marmurowe i granitowe Białystok

Schody pełnią ważną funkcję w budynkach, wewnątrz wielokondygnacyjnych budowli, jak też na zewnątrz. Można powiedzieć, że są wszechobecne, często niezauważalne, tak jak dzieje się w przypadku jedno lub dwustopniowych schodów. Bez względu na wysokość, warto pamiętać o ich ładnym wykończeniu, co sprawia, że stają się ozdoba pomieszczenia lub samego budynku.

Szczególnie polecamy Państwu schody z kamienia. Z uwagi na ogromny wybór różnych materiałów kamieniarskich, można dobrać surowce tak, że będą wysoko funkcjonalne i estetyczne. Z pasją zawsze wszystko wychodzi lepiej. Kamieniarstwo to nie tylko zawód, ale coś więcej. Materiały, z których tworzymy, wymagają wprawnej ręki, doświadczenia i dużej wiedzy na temat cech danego kamienia. Atrybuty te stają się idealnym połączeniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować różne, również nietypowe zlecenia obejmujące Białystok i okolice.

Schody marmurowe wewnętrzne i zewnętrzne

Obecnie dostępne są materiały kamienne z praktycznie całego świata. Marmury sprowadzane z Włoch, Hiszpanii, Chin i wielu innych krajów, dają duże pole do popisu dla wszystkich projektantów wnętrz i architektów.

Surowce używane na zewnątrz, z racji warunków atmosferycznych panujących w Białymstoku, muszą być znacznie twardsze i odporne na wilgoć, częste wahania temperatury, namarzanie wody. Jednocześnie z powodu wymienionych wcześniej powodów, powinny być antypoślizgowe.

W zakresie wykonywanych przez nas usług znajdują się:

  • schody wewnętrzne marmurowe
  • schody zewnętrzne marmurowe
  • schody zabiegowe
  • schody na ramie metalowej
  • schody z podświetleniem LED
  • schody łączone z różnych materiałów.

Dysponujemy dużym wyborem projektów i materiałów o różnych kolorach, strukturach kamienia. Nie tworzymy z półproduktów. Sami przygotowujemy materiały – tniemy, szlifujemy i wygładzamy z dbałością o detale. Tylko w taki sposób możemy być pewni jakości swoich produktów i tworzymy je od A do Z na terenie miasta Białystok i w jego okolicach.

Granitowe schody wewnętrzne i zewnętrzne

Klientom, którzy są zainteresowani antypoślizgową, chropowatą strukturą powierzchni, polecamy granit palony. Surowiec granitowy charakteryzuje się twardością, dzięki której może być użytkowany przez bardzo długie lata. Ma również mały stopień nasiąkania wodą. Będzie trwałym i ładnym elementem użytkowym pełniącym również funkcję dekoracyjną w każdym domu, budynkach użyteczności publicznej i obiektach sakralnych.

W ofercie schodów granitowych proponujemy:

  • schody granitowe wewnętrzne
  • schody granitowe zewnętrzne.

Całość wykonania usługi dotyczy miasta Białystok i jego okolic. Uczestniczymy w całym procesie przygotowawczym i wykonawczym. Na każdym etapie służymy poradą w temacie właściwości używanych materiałów, oferujemy duży wybór projektów. Surowce obrabiane są w naszym zakładzie kamieniarskim, wymierzamy, tniemy elementy, i montujemy.

Zapraszamy do kontaktu i wizyty w zakładzie, gdzie można zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentują się wybrane wzory i kolory kamieni, ponieważ urządzenia elektroniczne często nie oddają właściwej palety barw.

Polecane materiały na schody:

  • Granity najwyższej jakości (szczególnie w konstrukcjach na zewnątrz), granit palony (właściwości antypoślizgowe).

Kolory kamienia:

  • Szeroki wybór kolorystyki.